Kredyty dla firm

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie. Pod uwagę należy brać szereg zmiennych, takich jak płynność finansowa oraz nowe inwestycje, które pozwalają na poszerzenie zakresu usług i lepsze dopasowanie się do rynku. Niezależnie od wielkości Twojego przedsiębiorstwa oraz bez znaczenia dla jego profilu działalności, pomagamy w uzyskaniu kredytów firmowych, w szczególności kredyty dla firm z Warszawy.

Oferowane kredyty dla firm w formie gotówkowej są udzielane ze względu na planowane rozszerzenie działalności, a także na bieżącą spłatę należności. Są wybierane przez osoby marzące o skutecznym rozwoju swojego przedsiębiorstwa, które nie mają innego źródła finansowania swoich inwestycji. Przyznanie kredytu firmowego, nierzadko w znacznej kwocie, wiąże się z wieloma formalnościami. Często jest to proces długotrwały, ponieważ bank będzie chciał dokładnie prześwietlić finansowe dokumenty firmy i sprawdzić, z jak dużym ryzykiem łączy się podjęcie danej inwestycji.

W trakcie spotkania z naszym doradcą właściciel firmy otrzyma wszelkie niezbędne informacje dotyczące dalszej ścieżki postępowania i możliwych rozwiązań. Skomplikowane kwestie postaramy się omówić w jak najbardziej przystępnej formie, aby przedsiębiorca dokładnie wiedział, na co się decyduje. Doradca działa na korzyść swojego klienta. Jasno przedstawia wszelkie niuanse propozycji. Jako doradcy jesteśmy niezależni – nie działamy na rzecz żadnego konkretnego banku. Przedstawiamy naszym klientom ofertę pochodzącą od wszystkich podmiotów udzielających kredyty dla firm. To większe pole do manewru i indywidualnego dopasowania. W końcu każda branża ma inne potrzeby i wyzwania.

W przypadku kredytu inwestycyjnego bank dokładnie sprawdza sytuację finansową przedsiębiorstwa. Bierze również pod uwagę cel inwestycji i oblicza szanse na zwrot poniesionych nakładów. Tak samo, jak w przypadku kredytu hipotecznego, kluczowe znaczenie ma posiadanie zdolności kredytowej, ale ta może być naprawdę zróżnicowana w zależności od konkretnej instytucji. Pomagamy oczywiście w zgromadzeniu całej dokumentacji oraz w wypełnianiu niezbędnych formularzy.

Poza kredytem inwestycyjnym, przeznaczonym na rozwój, na przykład zakup nowych maszyn, starać się można także o limit na rachunku firmowym lub na karcie kredytowej. Wówczas jest to kredyt przeznaczony na bieżącą działalność gospodarczą. Pieniądze przydają się wówczas, kiedy kontrahenci opóźniają się z zapłatą należności. Dzięki niemu nie trzeba obawiać się o płynność finansową. Oferty banków także w tym zakresie bardzo się różnią. Nierzadko trafić można na atrakcyjną promocję. W znalezieniu najlepszych okazji pomoże opieka doradcy finansowego.

Kredyty dla firm to wiele niuansów, a dobry doradca pomoże się z nimi zmierzyć. Zaufana, doświadczona osoba będzie miała największe szanse na dobranie rozwiązania przynoszącego jak największe korzyści. W trakcie spotkań omawiane są bardzo konkretne kwestia. Szanujemy czas właścicieli firm, dlatego przedstawiamy wybrane, najlepsze oferty, wcześniej prowadząc dogłębny wywiad dotyczący potrzeb i możliwości.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!