Kredyty hipoteczne

Chcesz zrealizować marzenie o zakupie własnego mieszkania lub domu? Nasz doradca przeanalizuje Twoje potrzeby, możliwości i dobierze najlepsze oferty kredytu hipotecznego całkowicie bezpłatnie. Analiza stale zmieniających się ofert jest niezwykle czasochłonna - warto więc przekazać to zadanie specjaliście, który robi to na co dzień, a dodatkowo ma możliwość negocjacji warunków z bankami.

Wypełnij wniosek, aby uzyskać bezpłatną ofertę >>

Kredyt hipoteczny - to rodzaj zobowiązania finansowego długoterminowego (często trwający kilka dziesiątek lat) zaciąganego na potrzeby zakupu lub budowy nieruchomości. Zabezpieczeniem tego zadłużenia jest hipoteka (całej nieruchomość bądź jej udział), czyli ograniczone prawo rzeczowe dotyczące danej nieruchomości.

Celem wnioskowania o kredyty hipoteczne Warszawa może być:

    •  kupno mieszkania lub domu jednorodzinnego,
    • wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego,
    • spłatę kredytu mieszkaniowego.

W przypadku budowy, wykończenia czy dużego remontu (do którego przeprowadzenia jest potrzebne pozwolenie na budowę) domu jednorodzinnego lub mieszkania mówi się o kredycie budowlano-hipotecznym.

Różni się  on od zwykłego kredytu hipotecznego między innymi faktem, iż wypłacany jest on nie jednorazowo, ale w tzw. transzach.

 

Zobacz również:

Szybki kontakt!
+
Wyślij!